196655-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Softwarepaket und Informationssysteme – Softwarebroker
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSoftwarebroker
BeschreibungDoor de aflopende huidige Raamovereenkomst (ROK) is het doel van deze aanbesteding: Het sluiten van een nieuwe Raamovereenkomst met één Opdrachtnemer (Softwarebroker) voor: - levering van Standaardprogrammatuur; - aanverwante dienstverlening; - contractbeheer en administratieve ondersteuning; - strategisch en proactief advies; volgens de eisen en voorwaarden uit de Offerteaanvraag met bijlagen, waaronder het Programma van Eisen en de concept-Raamovereenkomst.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0000
Optionen
Beschreibung der OptionenHerzieningsclausule: De gemeenten Doesburg, Duiven, Westervoort en Zevenaar werken aan een mogelijke nieuwe Liemerse gemeente. Gemeenteraden hebben zich begin 2026 uitgesproken over de wenselijkheid van deze richting. In 2026 en 2027 zijn nog meerdere besluiten van deze raden nodig om ook daadwerkelijk groen licht te geven voor een fusie. De mogelijke fusie wordt voorzien per 1 januari 2029. In verband met deze fusie bestaat er een mogelijkheid dat de overeenkomst (aard van de software en/of maximumwaarde) tussentijds zal worden verhoogd of juist verlaagd. Indien de fusie doorgaat is het meest waarschijnlijk dat de raamovereenkomst, en daarmee de maximale opdrachtwaarde, eventueel gefaseerd, zal worden uitgebreid met (standaard) software die op dit moment door gemeente Doesburg wordt gebruikt. Daarnaast kan, waarschijnlijk ook gefaseerd, software tussen de verschillende gemeenten en gelieerde organisaties tussentijds worden geharmoniseerd, als voorbereiding op of juist na de fusie, tijdens de looptijd van de Raamovereenkomst.