1967-2024 - Ergebnis
Niederlande – Feuerversicherungen – Uitgebreide Gevarenverzekering Lopik
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitgebreide Gevarenverzekering Lopik
Beschreibung: De opdracht omvat de Europese aanbesteding van de uitgebreide gevarenverzekering (UGV) van de gemeente Lopik. Deze aanbesteding is gericht op leidende en volgende verzekeraars en richt zich daarmee op een verzekering in coassurantie. De gemeente heeft hiertoe Meijers Assurantiën aangesteld als haar verzekeringsmakelaar om dit verzekeringscontract in coassurantie tot stand te brengen en te beheren. De verzekerde waarde bedraagt afgerond ongeveer 57 miljoen euro (bron 2021).
Interne Kennung: EA.2023.01
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Aandeel in coassurantie UGV gemeente Lopik
Beschreibung: Interesse in aandeel als leidende en/of volgende verzekeraar voor de uitgebreide gevarenverzekering van de gemeente Lopik. De verzekerde waarde bedraagt afgerond ongeveer 57 miljoen euro (bron 2021).
Interne Kennung: 1