See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa magazynowania 10 030,397 m3 benzyny silnikowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odpłatne świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usługi magazynowania zapasów agencyjnych benzyny silnikowej 95 E10, w celu wypełnienia dyspozycji art. 3 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o zapasach ropy naftowej, produktów naftowych i gazu ziemnego oraz zasadach postępowania w sytuacjach zagrożenia bezpieczeństwa paliwowego państwa i zakłóceń na rynku naftowym (tekst jednolity: Dz. U. z 2024 r. poz. 1281 z późn. zm.) (dalej ustawa o zapasach), w ilości 10 030,397 m3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do Zaproszenia.
Vorherige Bekanntmachung: 713245-2025
Interne Kennung: BPzp.271.93.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63122000 Lagerhaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odpłatne świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usługi magazynowania zapasów agencyjnych benzyny silnikowej 95 E10, w celu wypełnienia dyspozycji art. 3 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o zapasach ropy naftowej, produktów naftowych i gazu ziemnego oraz zasadach postępowania w sytuacjach zagrożenia bezpieczeństwa paliwowego państwa i zakłóceń na rynku naftowym (tekst jednolity: Dz. U. z 2024 r. poz. 1281 z późn. zm.) (dalej ustawa o zapasach), w ilości 10 030,397 m3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do Zaproszenia.