2. Verfahren
Verfahren
Titel: Selectie Collectiebeheersysteem t.b.v. RAZU
Beschreibung: Selectie van een Collectiebeheersysteem Zie Beschrijvend Document
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Selectie Collectiebeheersysteem
Beschreibung: Zie Beschrijvend Document Zie Beschrijvend document
Interne Kennung: 1