See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi Lidera Grupy roboczej ds. Inteligentnej Specjalizacji - Zdrowie i turystyka zdrowotna
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa Lidera Grupy roboczej ds. IS - Zdrowie i turystyka zdrowotna. Lider będzie przewodził jednej Grupie roboczej ds. IS. Grupa robocza ds. IS odbędzie 7 spotkań do dnia 30 czerwca 2026 r. Lider będzie odpowiedzialny za koordynację działań Grupy roboczej ds. IS, współpracę z Liderami pozostałych Grup roboczych ds. IS, a także monitorowanie postępów i osiągnięć w swojej dziedzinie. Lider będzie odpowiedzialny za opracowanie i realizację planu działania dla Inteligentnej Specjalizacji, raportowanie wyników oraz aktywne uczestnictwo w spotkaniach Grupy. Spotkania Grup roboczych ds. IS organizowane będą na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ: a) Załącznik nr 1 – Opis przedmiotu zamówienia, b) Załącznik nr 2 – Wzór umowy. 3. Zamawiający nie przewiduje obowiązku zatrudniania na podstawie stosunku pracy, zgodnie z art. 22 § 1 ustawy z dnia 26.06.1974 roku Kodeks pracy (t.j. Dz. U. 2025 poz. 277 ze zm.) 4. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia Prawa Opcji. Udzielenie zamówienia w ramach Prawa Opcji jest prawem, a nie obowiązkiem Zamawiającego. W przypadku nieudzielenia zamówienia w ramach Prawa Opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia, w szczególności finansowe. Szczegółowe warunki korzystania z Prawa Opcji zawiera załącznik do SWZ – Wzór umowy. Wykonanie zamówienia w ramach Prawa Opcji nastąpi na takich samych zasadach jak zamówienia podstawowego. Prawo Opcji dotyczy świadczenia usług obejmujących: 1) przedłużenia świadczenia usługi opisanej w OPZ – maksymalnie do 31.12.2026 r., tj. o kolejne maksymalnie 6 miesięcy do zakresu podstawowego i/lub 2) zwiększenia liczby planowanych spotkań przeprowadzonych przez Lidera – o kolejne maksymalnie 6 spotkań.
Interne Kennung: KPFR/LIDERZY_PPO/3/WR/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73200000 Beratung im Bereich Forschung und Entwicklung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79410000 Unternehmens- und Managementberatung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia Prawa Opcji. Udzielenie zamówienia w ramach Prawa Opcji jest prawem, a nie obowiązkiem Zamawiającego. W przypadku nieudzielenia zamówienia w ramach Prawa Opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia, w szczególności finansowe. Szczegółowe warunki korzystania z Prawa Opcji zawiera załącznik do SWZ – Wzór umowy. Wykonanie zamówienia w ramach Prawa Opcji nastąpi na takich samych zasadach jak zamówienia podstawowego. Prawo Opcji dotyczy świadczenia usług obejmujących: 1) przedłużenia świadczenia usługi opisanej w OPZ – maksymalnie do 31.12.2026 r., tj. o kolejne maksymalnie 6 miesięcy do zakresu podstawowego i/lub 2) zwiększenia liczby planowanych spotkań przeprowadzonych przez Lidera – o kolejne maksymalnie 6 spotkań.