2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Rozbudowa instalacji biologicznego przetwarzania odpadów biodegradowalnych selektywnie zebranych, w m. Ruda k/Wielunia” w zakresie realizacji zadania - zakup i dostawa sprzętu mobilnego – rozdrabniacza mobilnego”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Rozbudowa instalacji biologicznego przetwarzania odpadów biodegradowalnych selektywnie zebranych, w m. Ruda k/Wielunia” w zakresie realizacji zadania - zakup i dostawa sprzętu mobilnego – rozdrabniacza mobilnego, umowa o dofinansowanie projektu FELD.02.13-IZ.00-0008/24-00 program współfinansowania ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021 – 2027. Zakres rzeczowy: 1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa fabrycznie nowego rozdrabniacza mobilnego dwuwałowego na gąsienicach do Instalacji gospodarowania odpadami komunalnymi w Rudzie gmina Wieluń zlokalizowanej na dz. nr 236/1 obręb Ruda, zarządzanej przez Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Wieluniu ul. Zamenhofa 17, 98-300 Wieluń. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 11 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42996100 Zerkleinerungsmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 5.1. Przedmiotem zamówienia jest: „Rozbudowa instalacji biologicznego przetwarzania odpadów biodegradowalnych selektywnie zebranych, w m. Ruda k/Wielunia” w zakresie realizacji zadania - zakup i dostawa sprzętu mobilnego – rozdrabniacza mobilnego, umowa o dofinansowanie projektu FELD.02.13-IZ.00-0008/24-00 program współfinansowania ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021 – 2027.” 5.2. Zakres rzeczowy: 1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa fabrycznie nowego rozdrabniacza mobilnego dwuwałowego na gąsienicach do Instalacji gospodarowania odpadami komunalnymi w Rudzie gmina Wieluń zlokalizowanej na dz. nr 236/1 obręb Ruda, zarządzanej przez Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Wieluniu ul. Zamenhofa 17, 98-300 Wieluń. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 11 do SWZ. 5.3. Kody Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV 2008): CPV KOD 42996100-5 Rozdrabniarki
Interne Kennung: ZP/3/2026