See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: "PROJEKT CÉRKA“ - REVITALIZACE BROWNFIELDU DOLU FRENŠTÁT – PRIORITNÍ INVESTIČNÍ OBLAST.
Beschreibung: Předmětem plněni veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace vč. inženýrské činnosti a autorského dozoru pro stavební záměr-"PROJEKT CÉRKA"- REVITALIZACE BROWNFIELDU DOLU FRENŠTÁT- PRIORITNÍ INVESTIČNÍ OBLAST. Jedná se o tzv. jádrovou oblast areálu dolu Frenštát v Trojanovicích vymezenou přílohou č. 9, 11, 12, 13 a 20 s tím, že vyjma samotných stavebních objektů v jádrové oblasti a parkoviště, bude předmětem veřejné zakázky projekt rekonstrukce a výstavby nových kanalizačních řadů splaškové kanalizace do ČOV ve Frenštátě pod Radhoštěm a vodovodů jak pro pitnou vodu, tak technickou (požární) jak v areálu dolu včetně stávající úpravny vody, tak také vodovody z vodní nádrže Lubina do vodojemu na Kozinci a vodojemu Helštýn dle přílohy č. 14. Pro samotné objekty bude navržena v areálu dolu tzv. LDS (lokální distribuční soustava) s vodovodními přípojkami a přípojkami splaškové kanalizace. Projekt dešťové kanalizace bude v souladu s modrozelenou infrastrukturou. Napojeni na elektrickou síť je nutno navrhnout ze stávající rozvodný ČEZ Distribuce a.s., kde je volná kapacita pro celý areál dolu, což je specifikováno a popsáno v příloze c. 19 včetně řešení jednotlivých přípojek a FVE v rámci udržitelnosti a energetické koncepce budov v přílohách č. 23 a 24 (předložené pro II. fázi JRSU). Pro samotné objekty bude navržena v areálu dolu tzv. LDS (lokální distribuční soustava) sloužící pro veškeré napojeni, zejména vodovody, kanalizace, elektro připojení NN, datové rozvody a rozvody tepla. Představa zadavatele o měření jednotlivých médii je vjednom centrálním "velíně", budově s dálkovým přístupem a monitoringem a dále měřením objemu splaškových vod předávaných na rozhraní prioritní investiční oblasti a stávající splaškové kanalizace. Předmětem plněni veřejné zakázky je rovněž dopravní infrastruktura, která bude řešit jak dopravu v klidu - rekonstrukce parkoviště, tak vnitřní dopravní infrastrukturu Jádrové oblasti a napojení na okolní komunikace definované v rámci dopravní studie, viz příloha č. 13.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71500000 Dienstleistungen im Bauwesen, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: CÉRKA