19685-2026 - Ergebnis
Polen – Medienspeicher- und -lesegeräte – Zakup węzłów klastra HA wraz z licencjami.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup węzłów klastra HA wraz z licencjami.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wymiana obecnie używanego klastra wysokiej dostępności (HA), którego wydajność jest niewystarczająca do obsługi rosnących potrzeb Urzędu. Nowy klaster ma zapewnić znacznie wyższą wydajność, niezawodność oraz ciągłość działania usług, minimalizując ryzyko przestojów. Przedmiot zamówienia składa się z: 1) zestawu nr 1 składającego się z: serwera wirtualizacyjnego – 2 szt., macierzy z funkcjonalnością replikacji – 1 szt., przełączników LAN – 2 szt. oraz okablowania (w tym organizerów) niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania zestawu; 2) zestawu nr 2 składającego się z: serwera wirtualizacyjnego – 2 szt., macierzy z funkcjonalnością replikacji – 1 szt., przełączników LAN – 2 szt. oraz okablowania (w tym organizerów) niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania zestawu; 3) zestaw nr 3 składającego się z: serwera wirtualizacyjnego – 3 szt., macierzy z funkcjonalnością replikacji – 1 szt., przełączników LAN – 2 szt. oraz okablowania (w tym organizerów) niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania zestawu; 4) licencji oprogramowania wirtualizacyjnego sterującego pracą wszystkich rdzeni dostarczonych procesorów; 5) licencji oprogramowania sterującego pracą serwerów w liczbie wymaganej dla oferowanego serwera.
Vorherige Bekanntmachung654273-2025
Interne KennungBDG-WZP.262.6.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZgodnie z treścią art. 89 ustawy Pzp, przez wszczęciem postępowania Zamawiający opublikował wstępne ogłoszenie informacyjne. W związku z publikacją tego ogłoszenia Zamawiający uprawniony jest do skrócenia terminu składania ofert.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 48219400 Transaktionsserversoftwarepaket, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 48820000 Server
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wymiana obecnie używanego klastra wysokiej dostępności (HA), którego wydajność jest niewystarczająca do obsługi rosnących potrzeb Urzędu. Nowy klaster ma zapewnić znacznie wyższą wydajność, niezawodność oraz ciągłość działania usług, minimalizując ryzyko przestojów. 1. Przedmiot zamówienia składa się z: 1) zestawu nr 1 składającego się z: serwera wirtualizacyjnego – 2 szt., macierzy z funkcjonalnością replikacji – 1 szt., przełączników LAN – 2 szt. oraz okablowania (w tym organizerów) niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania zestawu; 2) zestawu nr 2 składającego się z: serwera wirtualizacyjnego – 2 szt., macierzy z funkcjonalnością replikacji – 1 szt., przełączników LAN – 2 szt. oraz okablowania (w tym organizerów) niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania zestawu; 3) zestaw nr 3 składającego się z: serwera wirtualizacyjnego – 3 szt., macierzy z funkcjonalnością replikacji – 1 szt., przełączników LAN – 2 szt. oraz okablowania (w tym organizerów) niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania zestawu; 4) licencji oprogramowania wirtualizacyjnego sterującego pracą wszystkich rdzeni dostarczonych procesorów; 5) licencji oprogramowania sterującego pracą serwerów w liczbie wymaganej dla oferowanego serwera. 2. W terminie 10 dni roboczych od dnia zawarcia Umowy Wykonawca przedstawi Zamawiającemu plan migracji istniejącego środowiska do nowej platformy. 3. Zgodnie z art. 257 pkt 1 p.z.p., Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 4. Zestawy nr 1 i 2 mają być dostarczone do siedziby Zamawiającego w Warszawie przy ul. Elektoralnej 2. Zestaw nr 3 ma być dostarczony do Świętokrzyskiego Kampusu Laboratoryjnego Głównego Urzędu Miar w Kielcach przy ul. Wrzosowej 46. 5. Na potwierdzenie, że oferowany przedmiot zamówienia spełnia wymagania Opisu przedmiotu zamówienia w zakresie parametrów technicznych, Zamawiający żąda przedstawienia następujących informacji i przedmiotowych środków dowodowych: 1) w Formularzu oferty - załącznik nr 1 do SWZ, Wykonawca musi podać nazwę producenta, typ lub model wszystkich oferowanych sprzętów informatycznych. W Formularzu ofertowym Wykonawca musi również podać informacje jednoznacznie identyfikująca oferowane oprogramowanie. Identyfikacja powinna być możliwa na podstawie podanej nazwy producenta i numeru lub wersji oferowanego oprogramowania. Wykonawca w Formularzu ofertowym podaje liczbę oferowanych licencji. Informacje te stanowić będą treść oferty zgodnie z treścią rozdziału XIII ust. 2; 2) wraz z Formularzem oferty Wykonawca składa certyfikat potwierdzający, że oferowane sprzęty informatyczne posiadają wymagane odznaczenie CE. Zamawiający dopuszcza, żeby złożone certyfikaty były w języku polskim lub angielski. Złożone certyfikaty muszą zawierać informacje o numerze dokumentu, nazwie i adresie jednostki certyfikującej oraz bezpośrednio wskazywać nazwę producenta i typ lub model certyfikowanego sprzętu informatycznego; 3) do Formularza oferty Wykonawca załącza wydruk z „sizera” producenta oferowanej konfiguracji sprzętowej, potwierdzający wydajność pamięci masowej. Informacje zawarte na wydruku muszą być zebrane w oparciu o proces testowania sprzętów informatycznych, opisany w Opisie przedmiotu zamówienia, w części dotyczącej parametrów technicznych i funkcjonalnych oferowanych macierzy. Zamawiający dopuszcza złożenie wydruku w języku polskim lub angielski. 6. Jeżeli Wykonawca nie złoży któregoś w przedmiotowych środków dowodowych opisanych w ust. 1 lub ten przedmiotowy środek dowodowy będzie niekompletny, Zamawiający, na podstawie art. 107 ust. 2 p.z.p., przewiduje możliwość złożenia lub uzupełnienia tego środka dowodowego. Zamawiający wezwie Wykonawcę do złożenia lub uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych w wyznaczonym terminie. Wezwanie nie będzie mogło dotyczyć uzupełnienia nazwy i oznaczenia oferowanego sprzętu informatycznego oraz nazwy i numeru lub wersji oferowanego oprogramowania sterującego. Wezwanie do złożenia lub uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych, zgodnie z art. 107 ust. 3 p.z.p., nie będzie mogło być zastosowane w sytuacji, gdy informacje zawarte w przedmiotowych środkach dowodowych będą służyły potwierdzeniu zgodności z kryteriami oceny ofert. 7. Wszelkie niejednoznaczności lub braki przy: podaniu nazwy i oznaczenia oferowanego sprzętu informatycznego, lub nazwy, numeru lub wersji oferowanego oprogramowania sterującego, oraz w dokumentach składanych jako przedmiotowe środki dowodowe będą obciążały Wykonawcę – będą stanowiły podstawę do odrzucenia oferty.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48210000 Vernetzungssoftwarepaket, 32420000 Netzausrüstung, 48820000 Server, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)