19689-2025 - Ergebnis
Tschechien – Reparatur- und Wartungsdienste – Realizační smlouva na provádění údržby, oprav a kontrol zařízení LC CP Jaderné elektrárny Temelín pro rok 2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRealizační smlouva na provádění údržby, oprav a kontrol zařízení LC CP Jaderné elektrárny Temelín pro rok 2025
BeschreibungSjednání Realizační smlouvy pro rok 2025 na základě uzavřené Rámcové dohody mezi ČEZ, a. s. a ŠKODA JS a.s. na provádění opakujících se služeb v rámci provádění údržby, oprav a kontrol zařízení LC CP ETE, a to za účelem zajištění požadované funkce tohoto zařízení při zachování všech provozních parametrů zařízení, jako je zejména jeho bezpečnost, spolehlivost, bezporuchovost, pohotovost, životnost a ekonomie provozu daná technickými podmínkami a požadavky elektrizační soustavy. Součástí plnění je i komplexní zabezpečení realizace údržby, oprav a kontrol formou přípravy, řízení a vyhodnocování prováděných činností vč. zajištění potřebných materiálů a náhradních dílů, a zajištění hotovosti na pracovišti.
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem plnění Realizační smlouvy je provádění údržby, oprav a kontrol zařízení LC CP ETE pro rok 2025, a to za účelem zajištění požadované funkce tohoto zařízení při zachování všech provozních parametrů zařízení, jako je zejména jeho bezpečnost, spolehlivost, bezporuchovost, pohotovost, životnost a ekonomie provozu daná technickými podmínkami a požadavky elektrizační soustavy. Součástí plnění je i komplexní zabezpečení realizace údržby, oprav a kontrol formou přípravy, řízení a vyhodnocování prováděných činností vč. zajištění potřebných materiálů a náhradních dílů, a zajištění hotovosti na pracovišti.
Interne KennungLC CP ETE - Realizační smlouva 2025 - 7500014050