2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Miasta Mińsk Mazowiecki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) świadczenie usług odbioru i transportu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie miasta Mińsk Mazowiecki, na których powstają odpady komunalne: a) które w części stanowią nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, a w części nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy (tj. nieruchomości mieszane); b) na których prowadzona jest działalność Urzędu Miasta Mińsk Mazowiecki i innych jednostek organizacyjnych miasta Mińsk Mazowiecki działających w formie jednostek budżetowych, instytucji kultury, dla których organizatorem jest miasto Mińsk Mazowiecki c) oraz zebranych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych przy ulicy Przemysłowej nr 17 w Mińsku Mazowieckim; 2) zagospodarowanie odpadów komunalnych, o których mowa w ppkt 4 w sposób zapewniający osiągnięcie poziomu przygotowania do ponownego użycia i recyklingu odpadów komunalnych, ograniczenie poziomu składowania odpadów komunalnych oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, wymaganych przepisami prawa, zgodnie z hierarchią sposobów postępowania z odpadami; 3) dostarczanie właścicielom nieruchomości zabudowanych budynkami jednorodzinnymi, w ramach edukacji ekologicznej w zakresie prawidłowego postępowania z odpadami komunalnymi worków do selektywnego zbierania odpadów komunalnych w ilości wynikającej z potrzeb; 4) rodzaje odpadów komunalnych do odbioru, transportu i zagospodarowania z obszaru miasta Mińsk Mazowiecki: a) papier, b) metale, c) tworzywa sztuczne, d) szkło, e) odpady opakowaniowe wielomateriałowe, f) bioodpady, g) popiół i żużel z palenisk domowych, h) odpady niebezpieczne, i) przeterminowane leki i chemikalia, j) odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałe w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igieł i strzykawek, k) zużyte baterie i akumulatory, l) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, m) meble i inne odpady wielkogabarytowe, n) zużyte opony, o) odpady budowlane i rozbiórkowe, p) odpady tekstyliów i odzieży, q) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, r) inne odpady komunalne. Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji w ramach realizowanego zamówienia. W ramach przedmiotu zamówienia podstawowego Zamawiający przewiduje, że ilość odpadów komunalnych do odbioru, transportu i zagospodarowania z obszaru miasta Mińsk Mazowiecki wyniesie 23 139,9000 Mg. Szacuje się, że ilość odpadów komunalnych do odbioru, transportu i zagospodarowania z obszaru miasta Mińsk Mazowiecki w ramach opcji wyniesie 7 713,3000 Mg.
Interne Kennung: WI.271.1.2026
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen