2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sanitaire Voorzieningen
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren van sanitaire dispensers en bijbehorende verbruiksartikelen aan de locaties van opdrachtgever zoals genoemd in paragraaf 1.2 van deze aanbestedingsleidraad. Opdrachtnemer voert de opdracht uit conform het programma van eisen zoals opgenomen in Bijlage 1. De volgende items maken onderdeel uit van de opdracht: • Toiletpapierdispensers met toiletpapier; • Zeepdispensers met foam zeep; • Handdoekroldispensers met papieren handdoeken. Zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33771000 Papiersanitärartikel
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optiejaren: twee (2) maal twaalf (12) maanden