196975-2026 - Wettbewerb
Polen – Kraftfahrzeuge – Zakup nowych pojazdów dostawczych i brygadowych o DMC pow. 3,5 t dla potrzeb Oddziałów PGE Dystrybucja S.A.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup nowych pojazdów dostawczych i brygadowych o DMC pow. 3,5 t dla potrzeb Oddziałów PGE Dystrybucja S.A.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa samochodów dostawczych i brygadowych o DMC pow. 3,5 t dla potrzeb dla Oddziałów PGE Dystrybucja S.A. z podziałem na dwie części: Cześć nr 1: 40 szt. Część nr 2: 2 szt.
Interne KennungPOST/DYS/OR/GZ/00253/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
TitelZakup nowych pojazdów brygadowych o DMC pow. 3,5 t dla potrzeb Oddziałów PGE Dystrybucja S.A.
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest dostawa nowych pojazdów brygadowych o DMC pow. 3,5 t dla potrzeb Oddziałów PGE Dystrybucja S.A.
Interne KennungCzęść nr 1
Menge40 Stück
LosLOT-0002
TitelZakup nowych pojazdów dostawczych o DMC pow. 3,5 t dla potrzeb Oddziałów PGE Dystrybucja S.A.
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest dostawa nowych pojazdów dostawczych o DMC pow. 3,5 t dla potrzeb Oddziałów PGE Dystrybucja S.A.
Interne KennungCzęść nr 2
Menge2 Stück