2. Verfahren
Verfahren
Titel: Toetsplanningsapplicatie MBO
Beschreibung: Het leveren, implementeren en beheren van een toetsplanningsapplicatie. Een overeenkomst voor een toetsplanningsapplicatie met een initiele looptijd van 5 jaar.
Interne Kennung: TN574674
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1