2. Verfahren
Verfahren
Titel: DODÁVKY ZDRAVOTNICKÝCH PROSTŘEDKŮ TYPU ZDRAVOTNICKÁ TECHNIKA (ZDRAVOTNICKÉ PŘÍSTROJE) PRO FNB
Beschreibung: Dynamický nákupní systém na dodávky zdravotnických prostředků typu zdravotnická technika (zdravotnické přístroje) pro potřeby oddělení a klinik FNB, a to i včetně případného příslušenství a spotřebního materiálu nezbytného k používání pořizované zdravotnické techniky/zdravotnických přístrojů na dobu neurčitou. Jestliže bude charakter pořizovaného ZP vyžadovat provádění bezpečnostně technických kontrol či jiných kontrol či revizí definovaných návodem k použití či platnou legislativou, bude zadavatel vyžadovat v rámci plnění také provádění těchto činností.
Vorherige Bekanntmachung: 15070-2024
Interne Kennung: Z002/2024
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33125000 Ausrüstung für urologische Untersuchungen, 33182210 Herzschrittmacher, 33124100 Diagnostikausrüstung, 33124120 Ultraschallausrüstung für diagnostische Zwecke, 33112000 Echo-, Ultraschall- und Dopplerbildgebungsausrüstung, 33121500 Elektrokardiogramm, 33154000 Ausrüstung für Mechanotherapie, 33168100 Endoskopen, 33169400 Chirurgische Sets, 33123200 Elektrokardiografen, 33186200 Wärmebad für Blut und Flüssigkeiten, 33192120 Krankenhausbetten, 33192130 Motorisierte Betten, 33192210 Untersuchungstische, 33192600 Hebevorrichtungen für den Sektor der Gesundheitsfürsorge, 33193120 Rollstühle, 33195100 Monitoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Přístroj pro transkraniální dopplerovskou sonografii s bilaterálními robotickými sondami
Beschreibung: Dodávka 1 ks 1 ks přístroje pro transkraniální dopplerovskou sonografii s bilaterálními robotickými sondami, včetně příslušenství poskytování záručního/pozáručního servisu a provádění bezpečnostně technických kontrol přístroje.
Interne Kennung: DNS_ZP005/2025
Haupteinstufung (cpv): 33112000 Echo-, Ultraschall- und Dopplerbildgebungsausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen