2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vervanging van twee compressoren voor de beluchting van de biologische bassins
Beschreibung: luchtcompressoren
Interne Kennung: 2024MP00058
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42123000 Kompressoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2024MP00058 - 1
Beschreibung: Vervanging van twee compressoren voor de beluchting van de biologische bassins
Interne Kennung: 1