Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121270 Dienstleistungen von Psychiatern oder Psychologen
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Nordjylland (DK050)
Land: Dänemark
Zusätzliche Informationen: Vindende tilbudsgiver skal som minimum have 1 klinik beliggende indenfor Aalborg bygrænse, dvs. 9000 Aalborg, 9200 Aalborg SV, 9210 Aalborg SØ, 9220 Aalborg Øst og 9400 Nørresundby. Der skal være let adgang til klinikken via offentlige transportmidler, ligesom der skal være parkeringsmuligheder i umiddelbar nærhed.
Wert