2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa transportu sanitarnego typu P dla pacjentów Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi, w tym przewozy pacjentów zarażonych COVID-19.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje swoim zakresem przewóz pacjentów specjalistycznymi środkami transportu sanitarnego z ratownikiem – przewóz typu P i odpowiednio przeszkoloną obsadą, ambulansem wyposażonym w sprzęt medyczny i zestaw leków, które są właściwe dla Zespołu Ratownictwa Medycznego typu – P. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia (rodzaj, właściwości i ilości przewidywanych przez Zamawiającego transportów) określają załączniki do SWZ (formularz cenowy, wzór umowy). Przewóz pacjentów (w tym pacjentów z Covid-19) specjalistycznymi środkami transportu sanitarnego z RATOWNIKIEM i odpowiednio przeszkoloną obsadą. Transport sanitarny typu P miejscowy w jedną stronę (1 305 szt.) Przewóz pacjentów (w tym pacjentów z Covid-19) specjalistycznymi środkami transportu sanitarnego z RATOWNIKIEM i odpowiednio przeszkoloną obsadą. Transport sanitarny typu P miejscowy w dwie strony (203 szt.) Przewóz pacjentów (w tym pacjentów z Covid-19) specjalistycznymi środkami transportu sanitarnego z RATOWNIKIEM i odpowiednio przeszkoloną obsadą. Transport sanitarny typu P zamiejscowy (43 500 km). Przedmiot zamówienia został opisany zgodnie z art. 101 ust. 1 pkt. 1 ustawy Pzp. przez określenie wymagań dotyczących wydajności lub funkcjonalności, w tym wymagań środowiskowych, podane parametry są dostatecznie precyzyjne, aby umożliwić Wykonawcom ustalenie przedmiotu zamówienia, a Zamawiającemu udzielenie zamówienia.
Interne Kennung: EZ.28.158.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0002
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji: a) W ramach niniejszej umowy Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji poprzez zamówienie dodatkowych ilości przewozów przedstawionych w załączniku nr 2 do SWZ – formularz asortymentowo - cenowy (cześć dotycząca prawa opcji). Realizacja dodatkowych przewozów w ramach prawa opcji będzie odbywała się na takich samych zasadach, co realizacja przewozów podstawowych, b) z zastrzeżeniem cen przewidzianych dla tego rodzaju zamówienia wskazanych w załączniku nr 2 do SWZ – formularz asortymentowo - cenowy (cześć dotycząca prawa opcji). c) Zamawiający skorzysta z prawa opcji w przypadku, gdy zaistnieje po jego stronie taka potrzeba i gdy będzie dysponował dodatkowymi środkami finansowymi na realizację zamówienia w ramach opcji. d) Zmawiający zastrzega, iż część zamówienia określona, jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji, skorzystać z niego w mniejszym zakresie aniżeli określony powyżej, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia, co niniejszym akceptuje poprzez podpisanie niniejszej umowy. e) Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości określonej w § 4 ust. 2 lit. b) wzoru umowy. Wykonawca będzie obowiązany do ich realizacji. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga aneksowania niniejszej umowy. f) W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawca jest zobowiązany do jego realizacji, na warunkach określonych we wzorze umowy, co niniejszym Wykonawca akceptuje przez podpisanie umowy.