2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur Manager Bedrijfsvoering Nieuw Reijerwaard
Beschreibung: Inhuur Manager Bedrijfsvoering Gronduitgifte Nieuw Reijerwaard Inhuur voor twee jaar, 20 uur per week. Drie keer een optie tot verlenging van telkens één jaar.
Interne Kennung: -
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Inhuur Manager Bedrijfsvoering
Beschreibung: Inhuur Manager Bedrijfsvoering Inhuur Manager Bedrijfsvoering voor twee jaar, met drie keer een optie tot verlenging van telkens één jaar.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdrachtgever kan drie keer de opdracht met telkens één jaar verlengen.