See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: B1896; Exotenbestrijding Drentse Vaarwegen 2026
Beschreibung: Deze Opdracht omvat het, met in achtneming van de juiste hygiënemaatregelen, handmatig of machinaal verwijderen van invasieve exoten (waterplanten) in de provinciale vaarwegen. De afgelopen jaren heeft Opdrachtgever met name overlast ervaren van de Grote Waternavel. Zie verder de inschrijvingsleidraad.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
5. Los
Los: LOT-0000