197253-2026 - Wettbewerb
Polen – Kies, Sand, Schotter und Aggregate – „Dostawa piasku kwarcowego jako materiału złoża do kotła fluidalnego w Enea Elektrownia Połaniec S.A. w okresie 12 miesięcy”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dostawa piasku kwarcowego jako materiału złoża do kotła fluidalnego w Enea Elektrownia Połaniec S.A. w okresie 12 miesięcy”
Beschreibung„Dostawa piasku kwarcowego jako materiału złoża do kotła fluidalnego w Enea Elektrownia Połaniec S.A. w okresie 12 miesięcy”
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14210000 Kies, Sand, Schotter und Aggregate
5. Los
LosLOT-0001