197283-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Hotels – Świadczenie usług w postaci zapewnienia noclegów, usługi cateringowej i sal szkoleniowych na potrzeby realizacji projektu „Bezpieczny pacjent"
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług w postaci zapewnienia noclegów, usługi cateringowej i sal szkoleniowych na potrzeby realizacji projektu „Bezpieczny pacjent"
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w postaci zapewnienia noclegów, usługi cateringowej i sal szkoleniowych na potrzeby realizacji projektu: „Bezpieczny pacjent – działania na rzecz praw pacjenta w systemie ochrony zdrowia”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus 20212027, w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 20212027. Szczegółowe wymagania zawarte są w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. Zamawiający przewiduje składanie ofert częściowych. Niniejsze zamówienie podzielone jest na 5 części, tj.: Część 1: a) województwo pomorskie, miasta: Gdańsk/Gdynia/Sopot b) województwo małopolskie, miasto Kraków/Zakopane c) województwo dolnośląskie, miasto: Wrocław d) województwo mazowieckie, miasto Warszawa e) województwo wielkopolskie, miasto Poznań Część 2: a) województwo śląskie, miasto Katowice b) województwo kujawskopomorskie, miasta: Bydgoszcz/Toruń c) województwo lubuskie, miasta: Gorzów Wielkopolski/Zielona Góra d) województwo zachodniopomorskie, miasta: Szczecin/ Kołobrzeg/ Koszalin e) województwo opolskie, miasto Opole Część 3: a) województwo warmińskomazurskie, miasto Olsztyn b) województwo podlaskie, miasto Białystok c) województwo świętokrzyskie, miasto Kielce d) województwo lubelskie, miasto Lublin e) województwo podkarpackie, miasto Rzeszów/Przemyśl. f) województwo łódzkie, miasto: Łódź Część 4: powiat węgrowski lub powiat garwoliński lub powiat otwocki województwo mazowieckie. Część 5: m. st. Warszawa, województwo mazowieckie. Planowane jest przeprowadzenie łącznie 206 dwudniowych szkoleń od dnia zawarcia umowy (I kwartał 2026 r.) do 2028 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, wszystkie lub dowolną liczbę części zamówienia.
Interne KennungRzPPDOAWAD.261.4.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamówienie publiczne dotyczy świadczenia usług społecznych, a jego charakter i wartość kwalifikują je jako zamówienie na usługi społeczne w rozumieniu art. 359 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.). Zgodnie z art. 360 ust. 3 PZP, w przypadku zamówień o szczególnym charakterze społecznym Zamawiający może skrócić terminy składania ofert, jeżeli uzasadniają to względy efektywności realizacji zamówienia. W niniejszym postępowaniu skrócenie terminu składania ofert jest konieczne ze względu na potrzebę sprawnego przeprowadzenia postępowania oraz szybkiego zaspokojenia potrzeb społecznych wynikających z przedmiotu zamówienia.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55100000 Dienstleistungen von Hotels
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55270000 Dienstleistungen von Frühstückspensionen, 55110000 Hotel-Übernachtungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w postaci zapewnienia noclegów, usługi cateringowej i sal szkoleniowych na potrzeby realizacji projektu: „Bezpieczny pacjent – działania na rzecz praw pacjenta w systemie ochrony zdrowia”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus 2021-2027, w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027. Część 1: a) województwo pomorskie, miasta: Gdańsk/Gdynia/Sopot b) województwo małopolskie, miasto Kraków/Zakopane c) województwo dolnośląskie, miasto: Wrocław d) województwo mazowieckie, miasto Warszawa e) województwo wielkopolskie, miasto Poznań Szczegółowe wymagania zawarte są w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55110000 Hotel-Übernachtungen
LosLOT-0002
TitelCzęść 2
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w postaci zapewnienia noclegów, usługi cateringowej i sal szkoleniowych na potrzeby realizacji projektu: „Bezpieczny pacjent – działania na rzecz praw pacjenta w systemie ochrony zdrowia”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus 2021-2027, w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027. Część 2: a) województwo śląskie, miasto Katowice b) województwo kujawsko-pomorskie, miasta: Bydgoszcz/Toruń c) województwo lubuskie, miasta: Gorzów Wielkopolski/Zielona Góra d) województwo zachodniopomorskie, miasta: Szczecin/ Kołobrzeg/ Koszalin e) województwo opolskie, miasto Opole Szczegółowe wymagania zawarte są w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55270000 Dienstleistungen von Frühstückspensionen
LosLOT-0003
TitelCzęść 3
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w postaci zapewnienia noclegów, usługi cateringowej i sal szkoleniowych na potrzeby realizacji projektu: „Bezpieczny pacjent – działania na rzecz praw pacjenta w systemie ochrony zdrowia”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus 2021-2027, w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027. Część 3: a) województwo warmińsko-mazurskie, miasto Olsztyn b) województwo podlaskie, miasto Białystok c) województwo świętokrzyskie, miasto Kielce d) województwo lubelskie, miasto Lublin e) województwo podkarpackie, miasto Rzeszów/Przemyśl. f) województwo łódzkie, miasto: Łódź Szczegółowe wymagania zawarte są w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
LosLOT-0004
TitelCzęść 4
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w postaci zapewnienia noclegów, usługi cateringowej i sal szkoleniowych na potrzeby realizacji projektu: „Bezpieczny pacjent – działania na rzecz praw pacjenta w systemie ochrony zdrowia”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus 2021-2027, w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027. Część 4: powiat węgrowski lub powiat garwoliński lub powiat otwocki województwo mazowieckie. Szczegółowe wymag
LosLOT-0005
TitelCzęść 5
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w postaci zapewnienia noclegów, usługi cateringowej i sal szkoleniowych na potrzeby realizacji projektu: „Bezpieczny pacjent – działania na rzecz praw pacjenta w systemie ochrony zdrowia”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus 2021-2027, w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027. Część 5: m. st. Warszawa, województwo mazowieckie. Szczegółowe wymagania zawarte są w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.