2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka odolných laviček
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je výroba, dodávka a instalace městského mobiliáře – odolných laviček dle výrobní dokumentace poskytnuté Technickou správou komunikací hl. m. Prahy, a.s., k níž má zadavatel oprávnění na základě podlicenční smlouvy a zajištění jejich instalace (popř. demontáže a likvidace) a umístění na místech určených zadavatelem v rámci území MČ Praha 6. Součástí předmětu plnění je rovněž zajištění demontáže stávajících laviček v místech určených zadavatelem, jejich odvoz a likvidace v souladu s právními předpisy. Pro vyloučení pochybností zadavatel k výše uvedenému doplňuje, že běžná údržba laviček po jejich instalaci není předmětem této veřejné zakázky. Plnění zahrnuje zejména: • výrobu a dodání cca 1000 ks odolných laviček v provedení dle technické specifikace předmětu plnění (s opěradlem, bez opěradla, s područkami apod.), která tvoří Přílohu č. 3 ZD, • jejich dopravu na místo plnění v rámci městské části Praha 6, • instalaci laviček včetně drobných zemních a povrchových prací nezbytných pro osazení, a to včetně likvidace obalů, stavební suti/odpadu na volná místa, resp. demontáž stávajících laviček, jejich odvoz a likvidaci v souladu s právními předpisy, následné umístění nových laviček na stejná místa dle potřeb zadavatele, • opatření laviček povinnými logotypy HMP a MČ Praha 6, • předání plnění na základě předávacích protokolů, • poskytnutí záruky na dodané lavičky i provedenou instalaci. Předmět plnění veřejné zakázky je blíže specifikován v Technické specifikaci předmětu plnění, která tvoří Přílohu č. 3 ZD.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39113600 Bänke
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Dodávka odolných laviček