See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Quadraam Touchscreens
Beschreibung: Deze uitvraag ziet op het aanschaffen van touchscreens en toebehoren voor Stichting Quadraam. Deze opdracht komt voort uit het DAS ICT Touchscreens.
Vorherige Bekanntmachung: 390420-2021
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30231320 Tastbildschirme
5. Los
Los: LOT-0000