See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opravy a údržba vozidel a příslušenství k nim včetně souvisejících služeb
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na poskytování kompletních služeb souvisejících se servisem a opravami služebních vozidel zadavatele, která jsou dislokována na území České republiky vyjma Prahy a Středočeského kraje, tj. poskytování či zajištění: - kompletní servisní údržby, tj. pravidelných servisních prohlídek předepsaných výrobcem vozidla včetně zápisu do servisní knížky vozidla, - záručních a pozáručních oprav včetně dodání náhradních dílů (zejména opravy způsobené nehodou nebo poruchou), - odtahů nepojízdného vozidla na území České republiky, - pneuservisu - úkonů souvisejících s likvidací pojistných událostí způsobených provozem služebního vozidla zadavatele, - ostatních servisních prací požadovaných zadavatelem (měření emisí, příprava vozidel ke zdárnému absolvování STK a zajištění provedení STK apod.), - diagnostiky vozidel na diagnostických zařízeních doporučených výrobcem vozidla (dále jen „servisní služby“), a to na základě jednotkových cen za 1 hodinu mechanických, karosářských, elektrikářských, lakýrnických, pneuservisních prací a jednotkových cen za 1 km odtahů.
Interne Kennung: 8/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Los: LOT-0002
Los: LOT-0003
Los: LOT-0004