See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Krantømning af overjordiske, helt og delvist nedgravede beholdere med dagrenovation og genanvendelige fraktioner
Beschreibung: Krantømning af overjordiske, helt og delvist nedgravede beholdere til dagrenovation og genanvendelige materialer med et antal krantømninger på ca. 27.000 pr. år.
Vorherige Bekanntmachung: 775381-2025
Interne Kennung: 606542
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: EU-udbuddet er annulleret på grund af uhensigtsmæssigheder/fejl i evalueringsmodellen
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Option på kontraktforlængelse i op til 24 måneder