2. Verfahren
Verfahren
Titel: świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: Przewozy autobusowe w publicznym transporcie zbiorowym na liniach komunikacyjnych obejmujących Gminę Łąck dla którego gmina Łąck jest organizatorem publicznego transportu zbiorowego
Interne Kennung: RP.272.P.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług w zakresie gminnych przewozów pasażerskich o charakterze użyteczności publicznej w transporcie drogowym na liniach komunikacyjnych obejmujących obszar Gminy Łąck
Beschreibung: przewozy autobusowe w publicznym transporcie zbiorowym na liniach komunikacyjnych obejmujących obszar gminy Łąck dla którego gmina Łąck jest organizatorem publicznego transportu zbiorowego
Interne Kennung: RI.1