2. Verfahren
Verfahren
Titel: 113/2026/PN/DZP Dostawa urządzeń na potrzeby Katedry Fizjologii i Patofizjologii Człowieka Wydziału Lekarskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż wraz z dostawą na potrzeby Katedry Fizjologii i Patofizjologii Człowieka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie w ramach przedsięwzięcia pn. “ Wyposażenie i dostosowanie obiektów dydaktycznych do zwiększenia limitów przyjęć na studia medyczne - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie”, finansowanego z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w ramach Inwestycji D2.1.1 pn. “Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne”, zgodnie z Umową nr KPOD.07.05-IP.10-0006/25/KPO/1896/2025/229. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wskazany został w Załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Sprzęt do przygotowania roztworów/odczynników chemicznych
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Refraktometr do moczu
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Spektrofotometr jednowiązkowy UV-VIS - 4 sztuki
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4- Suszarka z wymuszonym obiegiem powietrza