197534-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Messeeinrichtungen – Hrad Malenovice – revitalizace objektu a zpřístupnění muzejních sbírek – expozice
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelHrad Malenovice – revitalizace objektu a zpřístupnění muzejních sbírek – expozice
BeschreibungPředmětem plnění zadávané veřejné zakázky je dodávka interiéru a stálé expozice - vybudování expozic a výstavních prostor pro akci „Hrad Malenovice – revitalizace objektu a zpřístupnění muzejních sbírek – expozice“. Budova hradu je kulturní památkou. Rejstříkové číslo ÚSKP: 35352/7-1880. Detailní popis předmětu veřejné zakázky je uveden v zadávací dokumentaci.
Interne KennungVZ/2025/01
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39154000 Messeeinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel, 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände, 32322000 Multimediaausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel, 32322000 Multimediaausrüstung, 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände