2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění služeb agentury práce při poskytování dočasně přidělených zaměstnanců
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění služeb agentury práce při poskytování dočasně přidělených zaměstnanců pro Národní institut pro kulturu (dále jen „zadavatel“). Dodavatel bude poskytovat zadavateli výkon jím požadovaných prací prostřednictvím dočasně přidělených vlastních zaměstnanců dodavatele (dále také jen „DPZ “), a to formou dočasného přidělení k výkonu práce dle ust. § 307a) a násl. zákona č. 262/2006 Sb., zákoníku práce, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákoník práce“). kdy DPZ bude u dodavatele zaměstnán na základě pracovní smlouvy nebo dohody o pracovní činnosti, ale práci bude vykonávat pro zadavatele, a to v rozsahu a dle podmínek vymezených Rámcovou dohodou, která je přílohou č. 5 zadávací dokumentace (dále také „ZD “).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Zajištění služeb agentury práce při poskytování dočasně přidělených zaměstnanců