2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór Pośredników Finansowych w celu wdrażania Instrumentu Finansowego „Pożyczka Inwestycyjna” w ramach Poddziałania 2.1.1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014–2020
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wybór Wykonawcy (zwanego „Pośrednikiem Finansowym”, który świadczyć będzie zlecone przez Zamawiającego zadanie wdrożenia i zarządzania Instrumentem Finansowym ”Pożyczka Inwestycyjna", do którego Zamawiający wniesie wkład finansowy ze środków Funduszu Funduszy utworzonego w ramach Projektu „2.1.1 Nowe produkty i usługi – Utworzenie przez beneficjenta Funduszu Funduszy, z którego wspierane będą instrumenty finansowe udzielające pożyczek/ poręczeń ostatecznym odbiorcom w ramach przedmiotowego poddziałania” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014 – 2020, z którego udzielane będą Jednostkowe PI oraz który będzie podlegał zwrotowi do Zamawiającego na warunkach określonych w Projektowanych Postanowieniach Umowy.
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DZZK/14/DIF/2022 cz. I Aneks nr 3
Art des Auftrags: Dienstleistungen