See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udbud af 2 stk. 60 kV-anlæg
Beschreibung: Ved nærværende udbud ønsker Ordregiver at indhente tilbud på en kontrakt for 2 stk. 60 kV-anlæg inkl. montering og test til brug vedr. distribution af el i ordregivers forsyningsområde.
Vorherige Bekanntmachung: 85619-2026
Interne Kennung: 595295
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31210000 Elektrische Geräte zum Schalten oder Schützen von Stromkreisen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31210000 Elektrische Geräte zum Schalten oder Schützen von Stromkreisen
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 2 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ordregiver forbeholder sig retten til at indkøbe nærmere beskrevne relæer som option samt indkøb af ekstra felter