See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przebudowa instalacji znajdujących się w budynku piaskownika w zakresie węzła odbioru, separacji i płukania pulpy piaskowej na terenie Oczyszczalni Ścieków „WARTA” S.A. w Częstochowie
Beschreibung: Przebudowa instalacji znajdujących się w budynku piaskownika w zakresie węzła odbioru, separacji i płukania pulpy piaskowej na terenie Oczyszczalni Ścieków „WARTA” S.A. w Częstochowie
Vorherige Bekanntmachung: 38077-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Procedura przyspieszona ze względu na pilny charakter sprawy
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001