197731-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Abfallcontainer und -körbe – Pořízení nádob na tříděný odpad a kompostérů pro občany města Nová Paka - II. zadání
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPořízení nádob na tříděný odpad a kompostérů pro občany města Nová Paka - II. zadání
BeschreibungPředmětem první části zakázky je dodání nádob na tříděný odpad na komodity „papír“ a „plast“ a jejich opatření RFID čipy. Předmětem druhé části zakázky je pořízení a dodání kompostérů na bioodpad občanům s rodinnými domy v Nové Pace.
Interne Kennung20206003
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
LosLOT-0001
TitelPořízení nádob na tříděný odpad a kompostérů pro občany města Nová Paka - II. zadání Část 1 - pořízení nádob na tříděný odpad
BeschreibungPředmětem první části zakázky je dodání nádob na tříděný odpad na komodity „papír“ a „plast“ a jejich opatření RFID čipy.
Interne Kennung2025002 - část 1
LosLOT-0002
TitelPořízení nádob na tříděný odpad a kompostérů pro občany města Nová Paka - II. zadání Část 2 - pořízení kompostérů
BeschreibungPředmětem druhé části zakázky je pořízení a dodání kompostérů na bioodpad občanům s rodinnými domy v Nové Pace.
Interne Kennung2025002 - část 2
Haupteinstufung (cpv): 39234000 Kompostbehälter