2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej dla budowy drogi wojewódzkiej nr 801 na terenie m.st. Warszawa oraz gminy Józefów – nr postępowania 184/24, Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie.
Beschreibung: 1. Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie jest upoważniony na podstawie zawartego porozumienia z dnia 27.06.2023 r. nr 11/I.1/2023/WZ do przygotowania i przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego: Opracowanie dokumentacji projektowej dla budowy drogi wojewódzkiej nr 801 na terenie m.st. Warszawa oraz gminy Józefów – nr postępowania 184/24, na którą składać się będą: 1) Dokumentacja projektowa dla budowy drogi wojewódzkiej nr 801 w granicach administracyjnych m. st. Warszawa 2) Dokumentacja projektowa dla budowy drogi wojewódzkiej nr 801 na terenie gminy Józefów. W skład dokumentacji wchodzić winny następujące opracowania: 1.1. Dane i materiały wyjściowe do projektowania 1.2. Dokumentacja dotycząca badań i podłoża budowlanego 1.3. Koncepcja programowa 1.4. Załączniki do wniosku o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach 1.5. Raport o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko 1.6. Decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach inwestycji 1.7. Materiały promocyjno-informacyjne. 2. W przypadku wskazania w opisie przedmiotu zamówienia znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkt lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. W przypadku odniesienia się w opisie przedmiotu zamówienia do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. 3. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. 4. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy p.z.p. do wartości 1 500 000,00 zł. W ramach zamówienia podobnego przewiduje się: 1) Prace projektowe na odcinku drogi objętym zamówieniem podstawowym oraz na odcinkach i terenie przyległym do drogi objętej zamówieniem podstawowym we wszystkich branżach: drogowej, sanitarnej, energetycznej, telekomunikacyjnej, mostowej, gazowej. 2) Badania geologiczne na odcinku drogi objętym zamówieniem podstawowym oraz na odcinkach i terenie przyległym do drogi objętej zamówieniem podstawowym. 5. Wykonawca zobowiązany jest posiadać Polisę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (OC) przez cały okres realizacji umowy co najmniej w zakresie tożsamym z zakresem powierzonej do wykonania usługi i na sumę gwarancyjną nie niższą niż kwota określona w umowie. Zamawiający dopuszcza sytuację, w której Wykonawca będzie systematycznie przedstawiał w toku trwania umowy Polisy potwierdzające posiadanie ubezpieczenia OC spełniającego wyżej wymienione parametry zamiast jednej polisy na cały okres obowiązywania umowy. Wykonawca ma obowiązek przedłożenia Polisy ubezpieczenia OC w terminie nie dłuższym niż 7 dni od daty zawarcia umowy. 6. Termin realizacji zamówienia: 24 miesiące od daty podpisania umowy. 7. Wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, wniesie zabezpieczenie należytego wykonania umowy w wysokości 5% ceny całkowitej podanej w ofercie. Wymagania dotyczące zabezpieczenia należytego wykonania umowy opisane są w Rozdziale XX części I SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 595133-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej dla budowy drogi wojewódzkiej nr 801 na terenie m.st. Warszawa oraz gminy Józefów – nr postępowania 184/24
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Opracowanie dokumentacji projektowej dla budowy drogi wojewódzkiej nr 801 na terenie m.st. Warszawa oraz gminy Józefów – nr postępowania 184/24
Interne Kennung: 184/24