2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka monitorovacího vozu
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 1 ks monitorovacího vozu pro terénní měření při radiační mimořádné události. Vozidlo bude vybaveno pro měření dávkových příkonů za jízdy, vyhledávání hot spotů při radiačních nehodách i zneužití zdrojů ionizujícího záření (včetně špinavé či jaderné bomby) a k rychlé kvalitativní i kvantitativní analýze vzorků životního prostředí. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v příloze č. 1 zadávací dokumentace - technické specifikaci.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: VZ0238580
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 zákona a ustanovením § 222 odst. 10 písm. a) zákona právo uzavřít smlouvu na tuto veřejnou zakázku s dalším účastníkem zadávacího řízení v pořadí, které vyplynulo z původního hodnocení nabídek v rámci příslušné části veřejné zakázky, a to nejpozději do 3 měsíců od nabytí účinnosti smlouvy. Dodavatel, který bude zadavatelem k uzavření smlouvy vyzván, bude povinen zadavateli předložit nejpozději do 30 dní od doručení výzvy, doklady prokazující splnění zadavatelem stanovených kvalifikačních předpokladů a podmínek účasti v původním zadávacím řízení. Pokud takto vybraný dodavatel odmítne smlouvu uzavřít nebo nesplní podmínky stanovené v tomto článku, může se za stejných podmínek zadavatel obrátit na dodavatele, který se umístil jako další v pořadí. Tento postup může zadavatel opakovat do doby, než vyzve k uzavření smlouvy dodavatele, který se umístil jako poslední v pořadí. Smlouva s takto osloveným dodavatelem bude uzavřena v podobě shodné se smlouvou předloženou v nabídce tohoto dodavatele. Výše uvedený postup lze použít v případě, kdy došlo: a) k odstoupení od smlouvy na veřejnou zakázku učiněnému kteroukoli ze smluvních stran, nebo b) k výpovědi smlouvy na veřejnou zakázku ze strany zadavatele z jakéhokoli ve smlouvě uvedeného důvodu nebo bez uvedení důvodu, nebo c) k výpovědi smlouvy na veřejnou zakázku ze strany dodavatele z důvodů uvedených ve smlouvě, vyjma výpovědi učiněné bez uvedení důvodu.