2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa polerki jonowej przeznaczonej do precyzyjnej preparatyki materiałowej, polerowania powierzchni oraz przekrojów wraz z instalacją, uruchomieniem oraz przeszkoleniem użytkowników w zakresie obsługi.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa polerki jonowej przeznaczonej do precyzyjnej preparatyki materiałowej, polerowania powierzchni oraz przekrojów wraz z instalacją, uruchomieniem oraz przeszkoleniem użytkowników w zakresie obsługi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wyszczególnieniem rodzaju i liczby, został określony w specyfikacji technicznej sprzętu, zwanej dalej „specyfikacją techniczną”, która stanowi Załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: DZP.261.525.2025.AP.PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa polerki jonowej przeznaczonej do precyzyjnej preparatyki materiałowej, polerowania powierzchni oraz przekrojów wraz z instalacją, uruchomieniem oraz przeszkoleniem użytkowników w zakresie obsługi