See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA implantów ortopedycznych ZP-44/25
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa implantów ortopedycznych. Zamówienie składa się z 38 części tzw. pakietów, z których każdy stanowi oddzielny przedmiot zamówienia
Vorherige Bekanntmachung: 615827-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 Membrany do rekonstrukcji chrząstki stawowej
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.11 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 Implanty do rekonstrukcji uszkodzonych struktur stawu barkowego
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.12 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 Groty Steimanna
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.13 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 Stabilizator zewnętrzny – SYSTEM „L”
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.14 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15 Taśmy, nici, balony artroskopowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.15 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16 Implanty do osteosyntezy kości drobnych, płyty do zespoleń
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.16 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17 Endoproteza jednoprzedziałowa połowicza stawu kolanowego
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.17 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18 Gwoździe śródszpikowe, DHS
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.18 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19 Instrumentarium do usuwania gwoździa
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.19 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20 System płytek blokująco-kompresyjnych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.20 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 20