See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inburgering Empowerment programma
Beschreibung: De opdracht is om de empowerment component uit te voeren van ons ‘InTilburgeren-beleid’ voor de inburgeringsplichtige statushouders, conform de eerder gegunde opdracht, per 1-1-2026. Met empowerment bedoelen we dat inburgeraars gemotiveerd worden om zelf regie te nemen over hun toekomst en het vermogen opbouwen om zichzelf te redden op alle leefdomeinen, met zo min mogelijk professionele ondersteuning en zorg. Het empowermentprogramma voor de inburgeringsplichtige statushouders bestaat uit verschillende elementen: brede intake (inclusief leerbaarheidstoets), oriëntatie en individuele voorlichting en vaardigheden. Deze elementen moeten in samenhang worden uitgevoerd. Omvang
Interne Kennung: 2025/127/WIN/LS
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1