2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka a instalace ETCS do lokomotiv společnosti Skanska a.s.
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je Dodávka a instalace ETCS do lokomotiv společnosti Skanska a.s. v podobě jednoho prototypového vozidla řady 740 a tří sérií řady 740 Typ a druh drážního vozidla Řada EVM Rok výroby motorová lokomotiva 740.557-4 92542740557-4 1976 motorová lokomotiva 740.704-2 92542740704-2 1981 motorová lokomotiva 740.536-8 92542740536-8 1976 motorová lokomotiva 740.874-3 92542740874-3 1985 Předmět plnění musí splňovat požadavky na technickou specifikaci uvedenou v rámci přílohy č. 2 této ZD - Technická specifikace předmětu zadávacího řízení a přílohy č. 1 této ZD – návrhu smlouvy o dílo.
Interne Kennung: Dodávka a instalace ETCS do lokomotiv společnosti Skanska a.s.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34630000 Teile für Eisenbahn- oder Straßenbahnlokomotiven oder rollendes Material; Ausrüstung für die Eisenbahnverkehrssteuerung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51612000 Installation von Datenverarbeitungsanlagen, 72212000 Programmierung von Anwendersoftware, 50223000 Instandsetzung von Lokomotiven, 50221000 Reparatur und Wartung von Lokomotiven
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51612000 Installation von Datenverarbeitungsanlagen, 50223000 Instandsetzung von Lokomotiven, 50221000 Reparatur und Wartung von Lokomotiven, 72212000 Programmierung von Anwendersoftware