See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa elementów komór próżniowych akceleratorów elektronów dla linii THz i UED (Próżnia 3) w podziale na 6 części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa elementów komór próżniowych akceleratorów elektronów dla linii THz i UED (Próżnia 3) w podziale na 6 części zgodnie z Tom III SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Zadanie 1. Dostawa typowych elementów armatury próżniowej - wobec których wymagania są przedstawione w opisach Zadanie 2. Dostawa elementów unikatowych, do wykonania na podstawie przedstawionych projektów Zadanie 3. Dostawa kołnierzy adaptacyjnych komory wejścia wiązki UV Zadanie 4. Dostawa unikatowych rur próżniowych, do wykonania na podstawie przedstawionych projektów Zadanie 5. Dostawa zmotoryzowanych manipulatorów mechaniczno-próżniowych wraz z urządzeniami sterującymi Zadanie 6. Dostawa zaworów próżniowych.
Interne Kennung: EZP.270.73.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa zaworów próżniowych
Beschreibung: Dostawa zaworów próżniowych
Interne Kennung: EZP.270.73.2024 cz. 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa zmotoryzowanych manipulatorów mechaniczno-próżniowych wraz z urządzeniami sterującymi
Beschreibung: Dostawa zmotoryzowanych manipulatorów mechaniczno-próżniowych wraz z urządzeniami sterującymi
Interne Kennung: EZP.270.73.2024 cz. 5
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa unikatowych rur próżniowych, do wykonania na podstawie przedstawionych projektów
Beschreibung: Dostawa unikatowych rur próżniowych, do wykonania na podstawie przedstawionych projektów
Interne Kennung: EZP.270.73.2024 cz. 4
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa kołnierzy adaptacyjnych komory wejścia wiązki UV
Beschreibung: Dostawa kołnierzy adaptacyjnych komory wejścia wiązki UV
Interne Kennung: EZP.270.73.2024 cz. 3
Los: LOT-0010
Titel: Dostawa elementów unikatowych, do wykonania na podstawie przedstawionych projektów
Beschreibung: Dostawa elementów unikatowych, do wykonania na podstawie przedstawionych projektów
Interne Kennung: EZP.270.73.2024 cz. 2
Los: LOT-0011
Titel: Dostawa typowych elementów armatury próżniowej - wobec których wymagania są przedstawione w opisach
Beschreibung: Dostawa typowych elementów armatury próżniowej - wobec których wymagania są przedstawione w opisach
Interne Kennung: EZP.270.73.2024 cz. 1