198163-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Land- und forstwirtschaftliche Maschinen für die Bodenbearbeitung oder -bewirtschaftung – Pořízení kejdovacího vozu s diskovým zapravovačem pro aplikaci digestátu na ZPF
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPořízení kejdovacího vozu s diskovým zapravovačem pro aplikaci digestátu na ZPF
BeschreibungPředmětem VZ je dodávka zemědělského stroje pro aplikaci digestátu z bioplynové stanice na zemědělskou půdu. Objem cisterny je min. 25,000 l a min. šířka zapravovače do půdy je 5,7 m. Konkrétní technické požadavky zadavatele na výrobek jsou specifikovány v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung1/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZadavatel zveřejní výzvu k podání nabídek, zadávací dokumentaci a požadavky na prokázání kvalifikace na svém profilu prostřednictvím elektronického nástroje NEN. Nabídky budou přijímány pouze v elektronické podobě na tomto elektronickém nástroji. Tam bude následně zveřejněna smlouva s vybraným uchazečem a písemná zpráva zadavatele.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16100000 Land- und forstwirtschaftliche Maschinen für die Bodenbearbeitung oder -bewirtschaftung
5. Los
LosLOT-0001