See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej Gminy Miasto Szczecin oraz majątku administrowanego przez jednostki organizacyjne Gminy Miasto Szczecin na okres od 01.07.2026 r. do 30.06.2029 r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej Gminy Miasto Szczecin oraz majątku administrowanego przez jednostki organizacyjne Gminy Miasto Szczecin na okres od 01.07.2026 r. do 30.06.2029 r. 1) Część I zamówienia: ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej i ubezpieczenie mienia jednostek organizacyjnych Gminy Miasto Szczecin. 2) Część II zamówienia: ubezpieczenie mienia Gminy Miasto Szczecin – placówek oświatowych, wychowawczych i opiekuńczych. 2. Okres ubezpieczenia: od 01.07.2026 r. do 30.06.2029 r. z podziałem na trzy okresy rozliczeniowe: 1) pierwszy okres rozliczeniowy - od dnia 01 lipca 2026 r. do dnia 30 czerwca 2027 r., 2) drugi okres rozliczeniowy - od dnia 01 lipca 2027 r. do dnia 30 czerwca 2028 r., 3) trzeci okres rozliczeniowy - od dnia 01 lipca 2028 r. do dnia 30 czerwca 2029 r.
Interne Kennung: BZP/2/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen, 66515400 Mit dem Wetter verbundene Versicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66516300 Schiffshaftpflichtversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I zamówienia: ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej i ubezpieczenie mienia jednostek organizacyjnych Gminy Miasto Szczecin.
Beschreibung: Część I zamówienia: ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej i ubezpieczenie mienia jednostek organizacyjnych Gminy Miasto Szczecin.
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: Część II zamówienia: ubezpieczenie mienia Gminy Miasto Szczecin – placówek oświatowych, wychowawczych i opiekuńczych.
Beschreibung: Część II zamówienia: ubezpieczenie mienia Gminy Miasto Szczecin – placówek oświatowych, wychowawczych i opiekuńczych.
Interne Kennung: Część II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen, 66515400 Mit dem Wetter verbundene Versicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen