See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbod inburgeringsvoorzieningen B1-route en taallessen Z-route voor 2026 en 2027
Beschreibung: Met deze Aanbesteding ‘inburgeringsvoorzieningen B1-route en taallessen Z-route’ willen gemeente Amsterdam en gemeente Diemen inburgeringsvoorzieningen inkopen ten behoeve van de uitvoering van de Wet inburgering 2021 (Wi2021). Deze voorzieningen hebben tot doel dat inburgeringsplichtige statushouders, die voor het behalen van hun inburgering de B1-route of Z-route moeten afronden, kunnen voldoen aan hun inburgeringsplicht.
Interne Kennung: 688ca7c43910c77a812d83a1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Procedure voor Sociale en andere Specifieke Diensten (SAS)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85320000 Dienstleistungen im Sozialwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - B1-route snel (Amsterdam en Diemen)
Beschreibung: De B1-route snel De Module Arbeidsmarkt en Participatie (MAP) gedeeltelijk - 4 groepstrainingen Het Participatieverklaringstraject (PVT) Kennis van de Nederlandse Maatschappij (KNM) Voorbereiding staats/inburgeringsexamens B1-route
Interne Kennung: 688ca7c43910c77a812d839f
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - B1-route regulier (Amsterdam en Diemen)
Beschreibung: B1-route regulier De Module Arbeidsmarkt en Participatie (MAP) gedeeltelijk - 4 groepstrainingen Het Participatieverklaringstraject (PVT) Kennis van de Nederlandse Maatschappij (KNM) Voorbereiding staats/inburgeringsexamens B1-route
Interne Kennung: 688ca7c43910c77a812d83a2
Menge: 13 731 000
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - Taallessen Z-route (Amsterdam)
Beschreibung: De taallessen van de Z-route (Zelfredzaamheidsroute) Kennis van de Nederlandse Maatschappij (KNM) Voorbereiding eindgesprek/certificaat Z-route Indien van toepassing voorbereiding inburgeringsexamens A2
Interne Kennung: 688ca7c43910c77a812d83a3
Menge: 3 184 000