2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding Meubilair
Beschreibung: Doel van deze aanbesteding is om per 1 mei 2026 meerdere leveranciers te contracteren voor de levering van meubilair aan Verdi. Tussen € 300000 en € 400000
Interne Kennung: KQPN2025/61
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Basisassortiment, zoals opgenomen in de bijlage 1 Basisassortiment
Beschreibung: Doel van deze aanbesteding is om per 1 mei 2026 één leverancier te contracteren voor de levering van het basisassortiment aan Verdi.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er zijn geen opties
Los: LOT-0002
Titel: Alle meubilair dat in bijlage 1 Basisassortiment niet beschreven staat.
Beschreibung: Onder perceel 2 valt al het schoolmeubilair, dat niet onder perceel 1 valt. Onder perceel 1 valt het volgende meubilair: • Werken op gelijke hoogte stoelen • Werken op gelijke hoogte kruk • Leerlingentafel • Docentenstoel • Docententafel • Zadelkruk • Groepstafel • Leermiddelenkast • Leerlingenlade • Kringtafel
Interne Kennung: 2