See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka asfaltové směsi na vysprávky vozovek pro období 2026
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je prodej asfaltové směsi na vysprávky vozovek. Preferovanou směsí pro vysprávky vozovek je ACO 11. Pokud tato směs nebude u prodávajícího v požadovaném termínu dostupná, může být kupujícím odebrán jiný druh AB směsi. Celkové předpokládané množství 10 600 t za celé období, bez dopravy do místa plnění. Odběr materiálu bude prováděn průběžně, dle okamžité potřeby, vlastními přepravními prostředky kupujícího.
Interne Kennung: SSOKs-CE 1430/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44113700 Material zur Ausbesserung von Straßen
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Část VZ č.6 - křižovatka silnic II/315 a I/44 Zábřeh
Beschreibung: Předpokládané množství odběru 5 000 t. Každý dodavatel je oprávněn podat nabídku pouze na části VZ, které jsou ve vzdálenosti do 50 km od jeho distribučního místa – výrobny směsi. Větší vzdálenost není akceptována vzhledem k zachování vlastností pro zpracovatelnost asfaltové směsi.
Interne Kennung: SSOKs-CE 1430/2026-6
Los: LOT-0001
Titel: Část VZ č.1 - křižovatka silnic II/570 a III/5709 Hněvotín
Beschreibung: Předpokládané množství odběru 2 300 t. Každý dodavatel je oprávněn podat nabídku pouze na části VZ, které jsou ve vzdálenosti do 50 km od jeho distribučního místa - výrobny směsi. Větší vzdálenost není akceptována vzhledem k zachování vlastností pro zpracovatelnost asfaltové směsi.
Interne Kennung: SSOKs-CE 1430/2026-1
Los: LOT-0002
Titel: Část VZ č.2 - křižovatka silnic II/437 a I/35 Přáslavice
Beschreibung: Předpokládané množství odběru 1 650 t. Každý dodavatel je oprávněn podat nabídku pouze na části VZ, které jsou ve vzdálenosti do 50 km od jeho distribučního místa - výrobny směsi. Větší vzdálenost není akceptována vzhledem k zachování vlastností pro zpracovatelnost asfaltové směsi.
Interne Kennung: SSOKs-CE 1430/2026-2
Los: LOT-0003
Titel: Část VZ č.3 - křižovatka silnic II/150 a III/37357 Protivanov
Beschreibung: Předpokládané množství odběru 150 t. Každý dodavatel je oprávněn podat nabídku pouze na části VZ, které jsou ve vzdálenosti do 50 km od jeho distribučního místa – výrobny směsi. Větší vzdálenost není akceptována vzhledem k zachování vlastností pro zpracovatelnost asfaltové směsi.
Interne Kennung: SSOKs-CE 1430/2026-3
Los: LOT-0004
Titel: Část VZ č.4 - křižovatka silnic II/436 a III/4348 Vlkoš
Beschreibung: Předpokládané množství odběru 200 t. Každý dodavatel je oprávněn podat nabídku pouze na části VZ, které jsou ve vzdálenosti do 50 km od jeho distribučního místa – výrobny směsi. Větší vzdálenost není akceptována vzhledem k zachování vlastností pro zpracovatelnost asfaltové směsi.
Interne Kennung: SSOKs-CE 1430/2026-4
Los: LOT-0005
Titel: Část VZ č.5 - křižovatka silnic II/434 a II/437 Lipník nad Bečvou
Beschreibung: Předpokládané množství odběru 1 300 t. Každý dodavatel je oprávněn podat nabídku pouze na části VZ, které jsou ve vzdálenosti do 50 km od jeho distribučního místa – výrobny směsi. Větší vzdálenost není akceptována vzhledem k zachování vlastností pro zpracovatelnost asfaltové směsi.
Interne Kennung: SSOKs-CE 1430/2026-5