2. Verfahren
Verfahren
Titel: ,,Zarządzanie i gospodarowanie zasobami wodnymi na terenie Gminy Żarnów celem oszczędności naturalnych zasobów wody pitnej"
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. „Zarządzanie i gospodarowanie zasobami wodnymi na terenie Gminy Żarnów celem oszczędności naturalnych zasobów wody pitnej” który został dofinansowany w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027 na realizację projektu pn. ,,Zarządzanie i gospodarowanie zasobami wodnymi na terenie Gminy Żarnów celem oszczędności naturalnych zasobów wody pitnej", określonego we wniosku o dofinansowanie projektu nr FELD.02.12-IZ.00-0018/24. Projekt obejmuje wymianę wodomierzy w budynkach mieszkalnych zlokalizowanych na terenie Gminy Żarnów. Gmina planuje wymianę wodomierzy na obszarze wiejskim gminy w następujących miejscowościach: Afryka, Antoniów, Bronów, Budków, Dłużniewice, Grębenice, Chełsty, Jasion, Klew, Klew-Kolonia, Ławki, Malków, Marcinków, Myślibórz, Miedzna Murowana, Niemojowice, Nadole, Paszkowice, Pilichowice, Ruszenice, Siedlów, Sielec, Skórkowice, Soczówki, Straszowa Wola, Topolice, Trojanowice, Wierzchowisko, Zdyszewice.
Interne Kennung: IGWK.Z.271.4.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38421100 Wasserzähler
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38421000 Durchflussmessgeräte, 32420000 Netzausrüstung, 51210000 Installation von Messgeräten, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72253200 Systemunterstützung, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 38820000 Fernsteuerungsgeräte, 45330000 Installateurarbeiten, 72263000 Software-Implementierung, 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001