198359-2026 - Ergebnis
Niederlande – Schutz gefährdeter Arten – Ecologische onderzoeken naar gewone dwergvleermuis, ruige dwergvleermuis, laatvlieger en gewone grootoorvleermuis in het kader van het Soorten Management Plan
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEcologische onderzoeken naar gewone dwergvleermuis, ruige dwergvleermuis, laatvlieger en gewone grootoorvleermuis in het kader van het Soorten Management Plan
BeschreibungDe opdracht voor deze uitvraag omvat het ecologisch onderzoek naar grotere zomer- en kraamverblijfplaatsen van de gewone dwergvleermuis , ruige dwergvleermuis, laatvlieger en gewone grootoorvleermuis. Het gehele SMP-gebied (circa 3800 hectare) wordt volledig onderzocht.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90721700 Schutz gefährdeter Arten
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1