2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oprogramowania, licencji, wdrożenie środowiska deweloperskiego i produkcyjnego dla Systemu SOAR oraz realizacja wsparcia technicznego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania, licencji, wdrożenie środowiska deweloperskiego i produkcyjnego dla Systemu SOAR oraz realizacja wsparcia technicznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wykaz zadań, terminów oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia, płatności, etc. określone zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy (dalej: „PPU”), które stanowią załącznik nr 2 do SWZ i Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej: „OPZ”), który stanowi załączniki nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZZK/102/DC/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0001