See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Postdiensten
Beschreibung: De opdracht betreft het ophalen en bezorgen van geadresseerde poststukken van de gemeente Vlaardingen. Het betreft het bezorgen van ongeveer 270.000 poststukken per jaar binnen en buiten het werkgebied van de gemeente Vlaardingen met een waarde van ongeveer € 170.000 exclusief BTW per jaar. Het betreft de bezorging van poststukken met een bezorgtermijn van 48 of 72 uur. Dit zijn geadresseerde poststukken en aangetekende post. De gemeente Vlaardingen is voornemens een raamovereenkomst af te sluiten met een looptijd van maximaal vier (4) jaar. Het betreft het bezorgen van ongeveer 270.000 poststukken per jaar binnen en buiten het werkgebied van de gemeente Vlaardingen met een waarde van ongeveer € 170.000 exclusief BTW per jaar.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64110000 Postdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1