2. Verfahren
Verfahren
Titel: "DOSTAWA, MONTAŻ I URUCHOMIENIE DWÓCH SYSTEMÓW MONITORINGU PRZECIWPOŻAROWEGO WRAZ Z AUTOMATYCZNĄ DETEKCJĄ DYMU"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie systemu monitoringu przeciwpożarowego wraz z automatyczną detekcją pożaru/dymu w dwóch lokalizacjach na terenie Nadleśnictwa Olsztynek. Systemy zostaną zainstalowane na dwóch istniejących dostrzegalniach przeciwpożarowych: wieża przeciwpożarowa w Lipowie Kurkowskim, wykonana w technologii żelbetonowej o wysokości 36 m w leśnictwie Marózek, zlokalizowana w województwie warmińsko-mazurskim, powiat olsztyński, gmina Olsztynek, obręb Lipowo Kurkowskie, nr działki ewidencyjnej 3301/1. Identyfikator działki 281409_5.0014.3301/1, wieża przeciwpożarowa w Wysokiej Wsi, wykonana w technologii żelbetonowej o wysokości 37 m w leśnictwie Góra Dylewska, zlokalizowana w województwie warmińsko-mazurskim, powiat ostródzki, gmina Ostróda, obręb Wysoka Wieś, nr działki ewidencyjnej 3091. Identyfikator działki 281509_2.0041.3091, dyżurny dyspozytor w biurze PAD ma podgląd obrazu z kamer przeciwpożarowych montowanych na dostrzegalniach, bieżącej pozycji użytkowników oprogramowania i kamer na mapie oraz bieżącego azymutu na którym prowadzona jest obserwacja z kamer przeciwpożarowych. Punkt Alarmowo-Dyspozycyjny Nadleśnictwa Olsztynek zlokalizowany jest w 11-015 Olsztynek, ul Mrongowiusza 35, województwie warmińsko-mazurskim, powiat olsztyński, gmina Olsztynek, obręb Olsztynek Miasto, nr działki ewidencyjnej 204/93. Identyfikator działki 281409_4.0002.204/93. Szczegółowy zakres rzeczowy został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia zwany dalej OPZ.
Interne Kennung: ZG.270.9.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający zastrzega sobie możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 257ust. 1, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1, 3 - 4 PZP. Stosownie do przywołanych przepisów Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32323500 Video-Überwachungssystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32333200 Camcorder, 32230000 Funksendegeräte mit eingebautem Empfangsgerät, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 45312330 Installation von Rundfunkantennen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 32421000 Netzverkabelung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001